To co wydaje się niemożliwe, dla nas staje się wyzwaniem.

Naszą przygodę jako Art Design Studio w świecie reklamowym i poligraficznym zaczęliśmy w marcu 2001 roku. Jedyne czym wtedy dysponowaliśmy to własne doświadczenia zdobyte w poprzednich miejscach pracy, zapał i nieustająca chęć zmiany świata.

Teraz, z perspektywy czasu, oceniając ostatnie kilkanaście lat śmiało możemy stwierdzić, że wiele się zmieniło. Pozostała w nas jednak tamta świeżość i umiejętność pokazywania codzienności tak, by każdy dzień był inny i niepowtarzalny.

Umiejętności naszych specjalistów są wyrazem tego, co jako Studio możemy zaoferować na współczesnym rynku. To, co oferujemy to świeże spojrzenie, zaangażowanie w każdy projekt, dogodne terminy realizacji i elastyczność. Nigdy nie narzucamy Klientom naszych wizji, jeśli nie są do nich w stu procentach przekonani. Ważniejsze od naszego ego jest wiara Klienta, że projekt spełnia jego oczekiwania.

Choć dziś programy i komputery się udoskonaliły i wiele rzeczy stało się prostsze, to jednak samo projektowanie często zaczynamy od tego samego: kartki, ołówka i burzy mózgów w naszym zespole. Nauczyliśmy się dzięki temu zwracać uwagę na wiele aspektów nie tylko estetycznych, ale również praktycznych.

Każde zlecenie traktujemy jak poważne wyzwanie, indywidualnie podchodząc do każdego projektu. W zależności od skomplikowania i przeznaczenia finalnego produktu dostosowujemy etapy, tak, aby osiągnąć zadowalający efekt w możliwie najkrótszym terminie.

Przez wszystkie lata działalności doskonaliliśmy techniki efektywnego zarządzania procesem twórczym. Z czasem wypracowaliśmy idealny proces nadzoru nad projektem. Dzięki temu jesteśmy gotowi płynnie pracować nawet nad bardzo skomplikowanymi projektami.

Nasze silne strony

Przez ostatnie kilkanaście lat mięliśmy okazję pracować przy kilku tysiącach projektów dla wielu znakomitych Klientów. Wiele z nich zostało zrealizowanych całkowicie od podstaw: od pomysłu, kreację po finalne wykonanie.

Zróżnicowani klienci

Zróżnicowani Klienci

Doświadczenie pracy z różnymi Klientami, zarówno z sektora MSP jak również o strukturze korporacyjnej.

Zróżnicowane projekty

Zróżnicowane projekty

Doświadczenie pracy przy wielu złożonych i wymagających projektach.

Wsparcie partnerów biznesowych

Duże zaplecze

Duże wsparcie sprawdzonych partnerów biznesowych pozwalających na realizację kompleksowych rozwiązań marketingowych.

Praca w zespole

Praca zespołowa

Umiejętność pracy zespołowej, nie tylko wewnątrz własnej organizacji, ale również z partnerami biznesowymi i działami marketingu naszych Klientów.

Pracujemy w ramach czasowych

Terminy realizacji

Działamy w ściśle określonych ramach czasowych i dokładamy wszelkich starań, aby dotrzymywać ustalonych terminów.

Firma rekomendowana

Firma rekomendowana

Od 2015 roku jesteśmy członkiem międzynarodowej organizacji rekomendacji biznesowych BNI.

0+
lat działalności
0+
zrealizowanych zleceń
0+
wykonanych projektów
0+
zadowolonych Klientów